tepe reklamm
03 Haziran 2020 Çarşamba
Anasayfa > SİYASET > KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİNDİR

KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİNDİR

18.04.2020 13:27 12 14 16 18 yazdır
İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar, MHP Ordu milletvekili Cemal Enginyurt'un meclisteki kavgasında savurduğu küfürlerle ilgili " Kötü söz sahibinindir" dedi.
KÖTÜ SÖZ SAHİBİNİNDİR
İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar, geçtiğimiz gün Türkiye Büyük Millet Meclisinde çıkan kavgada, yüksek sesle bağırarak, galiz küfürler savuran, MHP Ordu milletvekili Cemal Enginyurt ile ilgili bir açıklama yaptı. Kırkpınar açıklamasında, " Siyaset bu olmamalı, sizinle aynı düşünmüyor diye, kimsenin kimseye hakaret etme, küfürler savurma hakkı yoktur. Siz milletin vekilisiniz, insanlar sizi sorunlarına çare üretin diye seçip, o yüce meclise gönderiyor. Siz kalkıp, yumruklarınızı konuşturarak, ağır hakaretler savurarak, içinde bulunduğunuz camiaya hiç yakışmayacak, küfürlerle şiddete başvuruyorsunuz. Hatta o kadar kendinizden geçmiş vaziyettesiniz ki Yüce Yaradana bile dil uzatıyorsunuz. Sizi Allah ıslah etsin. Bu görüntüleri, gençler çocuklar izliyor. Hiç utanmanız, arlanmanız yok mu? Ülkücü olduğunuzu iddia ediyorsunuz, eğer gerçekten az da olsa bu hareketin tedrisatından geçmiş olsaydınız, bu çirkinlikleri sergilemezdiniz. Derhal istifa ediniz. Nedamet getirip tövbe ediniz. O dil uzattığınız Yaradanın, merhametine sığınınız, onun Rahmeti büyüktür, belki sizi affeder ancak, bu millet sizi asla affetmeyecek. bunu biliniz." dedi. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri