tepe reklamm
05 Haziran 2020 Cuma
Anasayfa > YAŞAM > KEDFE'de 3. Tekin Dursun dönemi

KEDFE'de 3. Tekin Dursun dönemi

28.10.2019 10:29 12 14 16 18 yazdır
(KEDFE) 7.Olağan Genel Kurul Toplantısı’na tek aday olarak giren ve Gebze Milli eğitim müdürü Şener Doğan ile ALTAY İhtisas Spor kulübü fahri başkanı İsmail Altay'ın açık desteğini alan mevcut Başkan Tekin Dursun, üçüncü kez başkan seçildi.
KEDFE'de 3. Tekin Dursun dönemi

KEDFE 7.Olağan Genel Kurul Toplantısı’na; Ak Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Oltu Belediye Başkanı Necmettin Taşçı, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Remzi Kaya, Kocaeli Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yıldıztekin, Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, CHP Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Naci Yılmaz, Ak Parti Darıca İlçe Başkan Yardımcısı Köksal Şakar, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, KOGİDEF Başkanı Mehmet Elmas, KEDFE Kurucu Başkanı Gencay Yıldıztekin, Kocaeli Erzurum Vakfı Başkanı Ahmet Önal, Gebze eski Belediye Başkanı Mehmet Emin Akın, ilçe ve köy dernek başkanları, Mahalle muhtarları, meclis üyeleri ve çok sayıda Erzurumlu katıldı.


SONUCU DERNEK BAŞKANLARI BELİRLEDİ

KEDFE’nin Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kongresine Dadaşlar yoğun ilgi gösterdi. Divan başkanlığını KEDFE Kurucu Başkanı Gencay Yıldıztekin’in yaptığı genel kurul, yönetim kurulunun denetim ve faaliyet raporlarının okunmasının ardından tüzük tadilatını geçildi. 10 maddede yapılan değişiklikler genel kurulu üyelerinin oyuna sunulurken, seçimli kongre delegasyon sistemi yerine, 20 dernek başkanlarının oy kullanma hakkına sahip olması üzerine onaylandı.

MURAT GÜZEL ADAYLIKTAN ÇEKİLDİĞİNİ AÇIKLADI

Kongre öncesinde adaylığını açıklayan Murat Güzel, kongrede adaylıktan çekilerek divan kurulunu liste vermedi. Kongre öncesinde de, sonrasında da Güzel ve Dursun arasındaki dostluk mesajları dikkatlerden kaçmazken, Güzel yeniden başkanlığa seçilen Dursun’a güzel bir jest yaptı. Kongre sonunda Dursun’u tebrik ederek tablo hediye eden Murat Güzel, Dursun ve ekibine başarı temennisinde bulundu.

DADAŞLARA HİZMET ETMEKTEN BAŞKA BİR AMACIMIZ YOK

KEDFE başkanlığında 3.dönemine merhaba diyen Tekin Dursun, “Bugüne kadar yapmış olduğumuz faaliyetleri anlatmaya gerek yok. Ben ve ekibimin buradaki tek gayesi Erzurum’dur. Dadaşlar’a nasıl daha iyi bir hizmet sunarız düşüncesindeyiz. KEDFE’yi her yerde daha iyi temsil etme adına ilk günkü heyecanımızla var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Biz buraya hizmet etmeye geldik. İstemeden kırdığım birileri varsa hepsinden özür diliyorum. Birleştirici ve kucaklayıcı yönetim tarzımızdan ödün vermeden KEDFE’ye yakışan bir profil çizmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.TEKİN DURSUN'UN YENİ YÖNETİMİ

1-Tekin Dursun

2-Abdullah Çetinkaya

3-Ahmet Kaya

4-Atakan Tunç

5-Ayhan Çıldız

6-Canan Soylu

7-Erhan Dündar

8-Erkan Acur

9-Erkan Ayan

10-Ertuğrul Çetinkaya

11-Ezgi Taşkın Yılmaz

12-Eyyüp Çetinkaya

13-Gürson Zengin

14-Hakan Yılmaz

15-Halit Zorba

16-Hülya Yara

17-İlhami Önal

18-İmdat Akbaba

19-İsrafil Kambul

20-Mehmet Vural

21-Muhammet Emre Doğan

22-Muhlis Acar

23-Necdet Acar

24-Nurtaç Kara

25-Özkan Gedik

26-Ricail Konaç

27-Sıddık Topal

28-Süleyman Öztürk

29-Şener Doğan

30-Vedat Tortumluoğlu

31-Yener Tok

32-Yılmaz Yılmaz

33-Yusuf Akpunar

34-Yusuf Turak

35-Zülkar Büyükgöz

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri