tepe reklamm
23 Temmuz 2019 Salı
Anasayfa > EKONOMİ > FUARA DAMGA VURDULAR

FUARA DAMGA VURDULAR

08.11.2018 08:44 12 14 16 18 yazdır
ÖNALLAR A.Ş. İTALYA´DA GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI. İTALYA´DA DÜZENLENEN TARIM FUARINA ERZURUM FİRMASI DAMGASINI VURDU
FUARA DAMGA VURDULAR

1969 yılında İtalyan Tarım Makineleri Üreticileri Federasyonu´nun Feder Unacoma tarafından oluşturulan ve federasyonun hizmet bölümü olan Feder Unacoma Surl tarafından Bologna Fiere ile işbirliği içinde düzenlenen ve her iki yılda bir İtalya´nın Bologna kentinde yapılan Fuar her yıl artan ziyaretçi sayısıyla Dünya´nın en çok ziyaret edilen Fuarları arasında yer alıyor.


2016 yılında 419.000 ziyaretçinin ve 2.700 firmanın katıldığı fuar, tarım sektörüne ait tüm yenilikleri ve öncü teknolojileri sunarak; çözüm üreten ve benzeri bulunmayan bir platform oluşturmaktadır. Uluslararası teknik tarım sektörünün buluşma noktası konumundaki fuarda 2000´nin üzerinde katılımcı firma ürünlerini sergileme fırsatını yakalarken, Bu yıl 7-11 Kasım 2018 tarihleri arasında yeniden ziyaretçileriyle buluştu.


Fuarı ziyaret eden İtalya´daki Türk vatandaşlarımız, Fuar´da Yabancı firmaların arasında Türk firmalarının olması bizlerin göğsünü kabartmaktadır dediler.

Fuar alanında bir Erzurum Firması olan Önallar A.Ş.´nin de en çok ziyaret edilen ve dikkat çeken bir marka olarak öne çıktığını belirten Gurbetteki vatandaşlarımız, Önallar A.Ş.´nin standının sürekli dolup dolup boşaldığının da altını çizdiler.

Ürünlerinden çok Türk Misafirperverliğini sergileyen Önallar A.Ş. yetkilileri, adeta bu Fuar´da Tüm Dünya´ya Türkiye´nin hem üretken hem de Misafirperver bir Ülke olduğunu birkez daha gözler önüne sergilediler diye konuştular.

düşlerevi
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri